Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus AEK Larnaca maçı öncesi konuşuyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, AEK Larnaca maçı öncesi konuşuyor. Açıklamaları haberimizden takip edebilirsiniz…

JORGE JESUS: RAKİPLER BİZİ ÇÖZMEKTE ZORLANIYORLAR!

“İki takım için de zor bir maç olacak. AEK, Dinamo Kiev’i yendi ve gruptan çıkmak için önemli bir puan aldı. Biz de yarın kazanıp, gruptan çıkmak için puanları almak istiyoruz. Çok tanınmayan bir ekip ama biz taraftarlarımızla beraber etkili olacağız.”

“Rakipler bize net bir strateji belirleyemiyorlar, farklı rotasyon kullanıp rakiplerimiz bizi çözmekte zorlanıyor, bu da Fenerbahçe için olumlu bir şey.”

“AEK maçı riskli bir maç olabilir, bunun bilincinde olmamız gerekiyor. Aklımızdan çıkarmamız gerekiyor. Güçlü oyuncuları var, yarın kazanıp gruptan çıkmak için avantaj sağlamak istiyoruz.”

“Lig veya Avrupa maçı olsun fiziksel olarak oyuncularımdan ellerinden geleni yapmalarını istiyorum. Hem fiziksel ve hem de taktiksel olarak bütün güçlerini kullanmalarını istiyorum. Bunlar yüzünden çok fazla yorgun olabiliyorlar ama Fenerbahçe’yi de güçlü yapan bu.”

İSMAİL YÜKSEK: BU YAZ SADECE 3 GÜN TATİL YAPTIM!

“Çok çalışıyorum, teknik heyet dahil kendi mental ve teknik ekibim var onlarla beraber çalışıyorum. Gelişime açık olduğumu düşünüyorum, elimden geleni yapıyorum. Bu yaz sadece 3 gün tatil yaptım.”

“Jorge Jesus hocamızın bana dokunuşları oldu. Onun benden ne istediğini biliyorum, farklı bir mevkide oynuyorum ve hocamızın istediklerini yapmaya çalışıyorum. Yetiştirdiği oyuncular belli.”

Takımda inanılmaz rekabet var, bu da hocanın başarısı. Kim oynarsa oynasın elinden geleni yapıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir