Dursun Özbek’ten Mehmet Büyükekşi’ye rest: “Son sözümü söyledim”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Türkiye Futbol Federasyonu’nun VAR toplantısını protesto eden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin davetini geri çevirdiği öğrenildi.

“SON SÖZÜMÜ SÖYLEDİM”

Sosyal medyada yayınlanan Spor Gecesi programının iddiasına göre; Büyükekşi, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’i arayarak VAR toplantısına katılmasını istedi. Dursun Özbek ise “Ben, Alanyaspor maçının ardından son sözümü söyledim. Toplantıya katılmayacağım. Bu toplantıyı protesto ediyorum” ifadelerini kullandı.

“ANLATTIK AMA HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEDİ”

İddialara göre Özbek, Büyükekşi’ye bu protestoyu “10 maçtır hakkımız yeniyor. Size ziyarette bulunduk. 1-2 defa da bu konu hakkındaki şikayetimizi dile getirdik. Ancak hiçbir şey değişmedi. Alanyaspor maçının ardından söylediklerimizin arkasındayız” diyerek açıkladı.

“BİZ SÖYLEDİĞİMİZİ YAPIYORUZ…”

Galatasaray Başkanı Özbek’in ayrıca, “Sahadaki hakem performansları düzelmezse bunları kamuoyu ile paylaşacağımızı söylemiştik. Biz şu an size söylediğimiz şeyi yapıyoruz. Ancak siz bize söylediğiniz şeylerde bir gelişme kaydedemediniz” sözlerini de sarf ettiği öne sürüldü. 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir