Ankaragücü’nde 3 ayrılık birden!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü’nde 3 ayrılık yaşandı. Sarı-lacivertli ekip Abdullah Durak, Alperen Babacan ve Nurullah Aslan ile karşılıklı anlaşarak sözleşmelerini feshetti.

Sarı-lacivertli ekipten yapılan açıklamada, “Kulübümüz ile Abdullah Durak arasındaki sözleşmenin, karşılıklı anlaşılarak sona erdirilmesi konusunda mutabakata varılmıştır. Takımımızda kaptanlık görevi de yapan Abdullah Durak’a tüm emek ve hizmetleri için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

Alperen Babacan’a ilişkin kulüp açıklamasında da “Kulübümüz ile Alperen Babacan arasındaki sözleşmenin, karşılıklı anlaşılarak sona erdirilmesi konusunda mutabakata varılmıştır. 2021 yılından itibaren formamızı terleten Alperen Babacan’a tüm emek ve hizmetleri için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.” denildi.

Nurullah Aslan için yapılan açıklamada, “Kulübümüz ile Nurullah Aslan arasındaki sözleşmenin, karşılıklı anlaşılarak sona erdirilmesi konusunda mutabakata varılmıştır. Nurullah Aslan’a tüm emek ve hizmetleri için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.” denildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir