Fenerbahçe’de Samet Akaydın’dan Jorge Jesus sözleri!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe’nin Adana Demirspor’dan transfer ettiği Samet Akaydın, antrenman öncesi açıklamalarda bulundu.

Akaydın’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Fenerbahçe gibi büyük bir camiada olduğum için mutluyum, heyecanlıyım. Her futbolcunun hayalidir Fenerbahçe’de oynamak. Ne kadar zor ve büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. İnşallah her iki taraf için de hayırlı olur.

İnatçıyımdır. Pes etmeyi sevmem. Türk gencinin isteyip de yapamayacağı bir şey yok. Ben asla pes etmedim. Savaşmaktan vazgeçmeyen, formanın hakkını veren bir yapım var.

“ÇUBUKLU’YA LAYIK OLACAĞIM”

Fenerbahçe’de başarılı olacağıma inanıyorum. Kötü oynayabilirim ama kötü mücadele etmeyeceğim. Çubuklu formaya layık olmaya çalışacağım.

“JESUS’UN ETKİSİ VAR”

Fenerbahçe’ye gelmemde Jorge Jesus’un katkısı var. Bana Avrupa’dan da teklifler vardı ama Fenerbahçe’nin teklifi sonrası başka bir şey düşünmedim. Jesus Hocamızla, antrenman önce de bir toplantı yaptık. Hocamız, 3’lü sisteme uyabileceğim için beni istedi. Benim sisteme katkım olacaktır. Ben daha çok topla çıkan, oyunu kuran bir yapım var. Hocam da bu özelliklerimi biliyor, bana söyledi.

İlk hedefim oynamak. Formayı alıp bir daha bırakmak istemiyorum. Umarım sezon sonunda şampiyonluğa ulaşırız. Bunun için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir