Galatasaray’da Erden Timur, Di Maria ile Yemek Yedi! İşte Zirvenin Detayları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye, Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerle sarsıldı. Toplam 10 ilde ciddi yıkım oluşturan feci afetin ardından futbol dahil birçok alan geri plana itildi. Haklı olarak kimsenin futbol konuşmak istemediği ortamda tüm kulüpler önceliğini bölgeye yapılan yardımlara verdi. Futbola dair alınan kararlar ise sessizce duyuruldu.

Galatasaray’a Zaniolo’dan sonra Di Maria

Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Galatasaray, transfer çalışmalarını devam ettirdi. Yaz döneminde kadrosuna yaptığı yıldız takviyeleri ile dikkat çeken Sarı-Kırmızılılar ara transfer döneminde de benzer çabayı sürdürdü. Roma’dan Zaniolo’yu kadrosuna katan Cimbom, listesine Juventus’ta forma giyen Angel Di Maria’yı aldı.

Erden Timur ve Di Maria, Torino’da yemek yedi

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, Arjantinli yıldız Angel Di Maria ve ailesi ile Torino’da bir restoranda bir araya geldi. Erden Timur ile Di Maria ve ailesi arasındaki yemeğin detayları ise belli oldu.

Samimi hava, Arjantinli’yi etkiledi

Sabah’ın haberine göre Erden Timur ile Di Maria ve ailesi ile yenen yemek samimi bir havada geçti. Arjantinli yıldız ve eşi, Timur’un sıcak tavrı ve küçük kızlarıyla kurduğu iyi iletişimden çok etkilendi.

Transfer konuşulmadı ama Di Maria sıcak

Haberde, Erdem Timur – Angel Di Maria zirvesinde transferin konuşulmadığı kaydedildi. Fakat Di Maria’nın Galatasaray’a sıcak baktığı ifade edildi.

Timur, Özbek’i bilgilendirdi: “Bu iş olacak gibi görünüyor”

Yemeğin ardından Erden Timur, dönüşte Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’e bilgi verdi. Timur, Di Maria transferinin olumlu yönde seyrettiğini söyledi ve “Bu iş olacak gibi görünüyor” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir