MKE Ankaragücü’nde Emre Belözoğlu’dan yardımcı hakemlere veryansın!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trendyol Süper Lig’in 12. haftasında sahasında Antalyaspor’u ağırlayacak olan MKE Ankaragücü’nde müsabakanın hazırlıkları MKE Ankaragücü Beştepe Tesisleri’nde devam ediyor. Basın mensuplarına açık olarak devam eden antrenmanda, MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu hazırlıklara ilişkin basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu.

“ANKARAGÜCÜ’NE KARŞI OYNAMAK DA ZOR”

Trendyol Süper Lig’in 11. haftasında Başakşehir

“KULÜBEMİN YANINDA OLAN DÖRDÜNCÜ HAKEMİ GÖRMEK İSTEMİYORUM”

Antalyaspor müsabakasında kulübede oyuncularının yanında olamayacağını dile getiren Belözoğlu, “Küçük yaştan beri bu camianın içindeyim. Çok küçük yaşlardan beri bu camianın içinde olmanın hep sıkıntılarını yaşamış birisi oldum. Şikayetçi değilim. Her nimetin bir kendince külfeti var. Teknik ölçüde olduktan sonra devamlı o özellikle yan hakemlerin, dördüncü hakemlerin benim kulübümün yanında sadece benim kulübemin yanında olmasından dolayı rahatsızlığımı daha önce dile getirmiştim. Burada belli bir ne yazık ki önyargı ya da artık talimat neyse bu var. Bu benim tarafımdan yönetilmesi gereken bir süreç. Ama karşı taraftan bakıldığında da bana bakılan tarafından da bir ne yazık ki biraz önce söylediğimiz gibi bir planlı bir ön yargı olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı da rahatsızım. Rahatsızlığımızı dile getirdik. Hem de elimden geldiğince hakkaniyetli cümleler kurmaya çalışıyorum. Fakat devamlı benim kulübemin yanında olan dördüncü hakemi görmek istemiyorum. Orada bir adalet temsil kabiliyeti olması gereken bir düzen var. O hakemlerin de bence görevi bu. Son maçta gördüğüm sarı kart birazcık penaltı pozisyonundan vermiş olduğum tepkidendi. Onun dışında genel anlamda dördüncü hakemlerin devamlı benim kulübemin yanında olmasından dolayı rahatsızlığım var” dedi.

“KİTSİOU BU HAFTA BİZİMLE OLMAYACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR”

Stelios Kitsiou’nun sakatlığı nedeni ile bu maç kadroda olamayacağını aktaran Belözoğlu, “Bu hafta bizimle olmayacak gibi görünüyor. En azından kadroda olmayacak gibi görünüyor. Milli aradan sonra kendisinden faydalanmayı düşünüyoruz. Her oyuncuya ihtiyacımız var. O da değerli bir önemli oyuncu her oyuncumuz gibi. Fakat şu an Kitsiou dışında bir eksiğimiz görünmüyor, bir tek ben yokum kulübede” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir